גראס רפואי להקלה בהתמודדות עם מחלת הסרטן

מחלת הסרטן היא מחלה קשה הדורשת ריפוי ממושך, החולים במחלה מתמודדים עם קשיים פיזיים ונפשיים, קיימים מקרים בהם הרפואה המודרנית אינה מצליחה להציע ריפוי מלא אלא רק אפשרות לשיכוך כאבים וטיפול חלקי בתסמינים. תכנית הטיפול במחלת הסרטן כוללת ברוב המקרים טיפולי כימותרפיה קשים המביאים עמם בחילות קשות מאוד, חולשה, בעיות גסטרו, פצעים ועוד. גראס רפואי ניתן לחולים במחלת הסרטן מתוך מטרה להקל על תופעות הלוואי, לחזק את עמידות הגוף בפני המחלה ולשפר את איכות החיים.

אנו מספקים גראס רפואי לחולי סרטן רבים בכפוף למרשם רפואי חוקי, הגראס הרפואי איכותי ומובחר. לאחר שנים רבות בהן הוטל וטו על שימוש בגראס רפואי להקלה בתסמיני המחלה, ניתן היום לקבל מרשם רפואי ולשפר משמעותית את יכולת ההתמודדות עם המחלה, את ההתמודדות עם הבחילות, הכאבים וגם את מצב הרוח.

איך מסייע גראס רפואי לחולי סרטן?

גראס / קנאביס רפואי לסרטן שימוש מתון ומפוקח בגראס רפואי מביא השפעות חיוביות, גראס רפואי משמש בעבור החולים פתרון להתמודדות עם הבחילות הקשות, עם אבדן התיאבון, עם הכאבים ועם תופעות לוואי נוספות רבות. כל עוד מקפידים לעשות בחומר שימוש נכון בהתאם להנחיות הרופא, אין כל סכנה להשפעות שליליות של החומר. המחקרים מעודדים מתן מרשמים של גראס רפואי לחולי סרטן בכל גיל, הם קובעים חד משמעית כי כל עוד השימוש נעשה בהתאם להנחיות הרופא ותוך הקפדה על שימוש בגראס רפואי איכותי, ההשפעות תהיינה חיוביות.

+ מחקרים מגלים כי במקרים רבים גראס יעיל יותר לטיפול בכאבים בהשוואה למורפיום.

+ גראס רפואי מצליח להביא להקלה משמעותית על בחילות והקאות, הגראס משפיע על מרכז התיאבון במוח בצורה חיובית.

+ ברגעים אלו נערכים מחקרים הבוחנים את יכולות צמח הקנאביס לריפוי של מחלת הסרטן ומחלות קשות נוספות.

איך יוכל חולה סרטן לקבל גראס רפואי?

התהליך מתחיל בקבלת מכתב המלצה מהאונקולוג המטפל, עליו לכתוב מכתב מפורט המסביר את פרטי המחלה, את הרקע הרפואי ואת תופעות הלוואי, הרופאים כבר מתורגלים בהליך ומכירים היטב את דרישות משרד הבריאות. בהמשך יועבר המכתב אל משרד הבריאות והפנייה תיבדק בהתאם. עם קבלת אישור ומרשם קנאביס רפואי יש לפנות אלינו לקבלת גראס איכותי ומובחר בהתאם למינון הקבוע במרשם.

מחלות שקיבלו אישור שימוש בקנאביס רפואי:

סרטן

קרוהן

קוליטיס

כאב

איידס (HIV)

טרשת נפוצה

פרקינסון

תסמונת טורט

אפילפסיה

חולים סופניים

פוסט טראומה (PTSD)