קנאביס רפואי חוקי בישראל – מי זכאי לקבל אותו?

מדינת ישראל קבעה כי השימוש בצמח הקנאביס אסור על פי חוק פרט למקרים בהם ישנו צורך רפואי לשימוש בצמח. אם יש ברשותכם מרשם רופא תקף הנכם זכאים לקבל קנאביס רפואי חוקי ואיכותי, אנו נשמח לספק לכם את הקנאביס תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות. צרו קשר לקבלת פרטים נוספים אודות אספקת הקנאביס הרפואי, מימוש הזכאות שלכם והשירותים המקיפים שלנו.

נדגיש שנית כי את המרשם לקבלת קנאביס ואת כל האישורים הדרושים יש לקבל תוך פנייה אל הרופא המטפל. חולים במחלות הבאות זכאים להגשת בקשה לרשויות המתאימות לקבלת אישורים מתאימים לצריכת קנאביס רפואי חוקי : כל סוגי מחלת הסרטן בכל השלבים, חולי טרשת נפוצה, חולים במחלת קרוהן או קוליטיס, חולים המתמודדים עם כאבים כרוניים, חולים הסובלים מאבדן משקל משמעותי ופגיעה בתיאבון.

קנאביס רפואי מציע מענה והקלה בתסמינים גם לסובלים ממחלות כמו פרקינסון, אפילפסיה, גלאוקומה, פוסט טראומה, אסטמה, איידס, דלקות פרקים, צהבת ועוד. לבירור זכאות למרשם קנאביס רפואי חוקי ואפשרות להקל על תסמיני המחלה תוך שימוש בקנאביס כדאי לפנות אל הרופא המטפל. הקנאביס הביא להקלה משמעותית בעבור חולים רבים, הקדימו לפנות אל הרופא לקבלת מרשם בהתאם לחוק ושיפור איכות החיים שלכם.

מה ההבדל בין קנאביס רפואי חוקי לבין קנאביס לא חוקי?

החוק אוסר על שימוש בקנאביס ללא מרשם או צורך רפואי על אף היותו בטוח לשימוש, האיסור נועד למניעת שימוש מופרז או שימוש לא נכון בחומר. כאשר עושים בקנאביס שימוש תחת פיקוח רפואי תוך הקפדה על המינונים הנכונים אין כל תופעות לוואי או תגובות שליליות. קנאביס רפואי חוקי הוא תרופה לכל דבר, יש לעשות בה שימוש בהתאם להנחיות הרופא המטפל.

קנאביס רפואי חוקי מגדלים היום בישראל בתנאים משופרים ללא כל חשיפה לכימיקלים תוך השבחה של החומר. בניגוד לקנאביס לא חוקי הגדל בתנאים נחותים ללא כל פיקוח ונמכר בשוק השחור בניגוד לחוק, הקנאביס הרפואי החוקי איכותי הרבה יותר. קנאביס רפואי איכותי הוא הקנאביס אותו אנו מספקים לקהל הצרכנים שלנו בכפוף למרשם רופא והנחיות החוק.

מחלות שקיבלו אישור שימוש בקנאביס רפואי:

סרטן

קרוהן

קוליטיס

כאב

איידס (HIV)

טרשת נפוצה

פרקינסון

תסמונת טורט

אפילפסיה

חולים סופניים

פוסט טראומה (PTSD)