השירות והתמיכה שלנו

חברת ’פארמוקן‘ פועלת בשוק הקנאביס הרפואי כעשור. אנחנו גאים לספר שבשנים הראשונות לקיומנו, טרם הוסדר השימוש בקנאביס הרפואי על ידי משרד הבריאות, חילקנו את תוצרי הקנאביס למטופלים ללא קבלת תמורה או תשלום וכל זאת על מנת לקדם את הנושא במדינת ישראל. אנו פועלים לטובת מטופלינו, כשרוח הנתינה והעזרה היא נר לרגלינו, ושיפור בבריאות לקוחותינו מעניקה לנו תחושת סיפוק והצלחה. פארמוקן חרטה על דגלה מדדי שירות ואמינות ללא דופי ברמה הגבוהה ביותר.

ברוח זו, ובמאמץ רב של עובדי החברה, תוך מתן דגש על מקצועיות ושיפור השירות, אנו מספקים ללקוחותינו מוצרים איכותיים, מידע זמין, תמיכה אישית ודיסקרטיות מוחלטת. ב'פארמוקן' אנחנו מבינים את חשיבותה של הדרכה נכונה וצמודה בשלבים הראשונים של שימוש בקנאביס רפואי. לצורך כך הקמנו מערך הדרכה מקצועי ואיכותי מהמתקדמים ביותר המורכב מאחיות ומדריכים, אשר מתמחה בהדרכות אישיות במרכזי החלוקה הפרושים בארץ.

בנוסף, לצורך מתן שירות אידיאלי עבור מטופלים שנבצר מהם להגיע למרכזי החלוקה, פארמוקן מספקת  שירות שינוע והדרכה עד בית המטופל, מדן ועד אילת, ע"י צוותים מיומנים ומאובטחים הכוללים אנשי מקצוע בתחום הקנאביס הרפואי.

חברת פארמוקן עושה הכל כדי לעמוד לרשותכם בכל עת לכל שאלה ולכל צורך.

שירות לקוחות

טלפון: 9533757 04
פקס: 9533756 04
מייל: office@pharmocann.org
שירות לקוחות: ימי א׳-ה׳ בין השעות 8:30-15:30

זכרו כי בבואכם לקבל את התרופה אתם חייבים להציג בפני נציגנו את תעודת זהות ותעודת הזכאות שלכם.

איזורי חלוקה

בבת ים:
יום שני: 18:00 – 12:00
יום רביעי: 16:00 – 10:00
יום חמישי: 14:00 – 11:00
למידע על ימי חלוקה ושעות פעילות בקריות, ירושלים, אשקלון, באר שבע ואילת אנא צרו קשר ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם