עמוד ראשי » קנאביס » cannX

cannX – ועידת הקנאביס העולמית והמובילה בעולם

כדי לדעת מה קורה בעולם, איך נראית החדשנות ומה צופן העתיד, תחומים רבים מקיימים ועידות גדולות, בהן החברות הגדולות מקימות ביתנים, מציגות את המוצרים החדשים ומדברות על עתיד התחום. זה נכון בכמעט כל תחום – מהייטק, דרך רפואה ועד מזון.
אז למה שלתחום הקנאביס לא תהיה ועידה משלו? בשנים האחרונות החלה לפעול ועידת CANNX השנתית, ממש כאן אצלנו בתל אביב, והיא נחשבת לוועידת הקנאביס הגדולה והמובילה ביותר בעולם.
הוועידה מתרחשת מדי שנה בחודשים ספטמבר-אוקטובר, על אף שהשנה ישנן שתי ועידות מקבילות שמארגנת CANNX – האחת בליסבון, המתרחשת ממש עכשיו בפברואר, ואחת נוספת בסאו פאולו שתתרחש במאי.
נשיא הוועידה הוא פרופ' רפאל משולם, שידוע לכולנו כאחד מהאבות המייסדים של חקר הקנאביס הרפואי, ושורה ארוכה של גילויים ופיתוחים רשומה על שמו. הכנס מתקיים מדי שנה בביתן 2 בגני התערוכה "אקספו תל אביב".

מה מציגים בתערוכה?

חברות הקנאביס הרפואי הגדולות, ביניהן גם פארמוקן, מציגות בתערוכה את כל הפיתוחים הגדולים והאחרונים שלהן. את כל הזנים החדשים והמיוחדים, הפיתוחים בתחום מיצוי הצמח והשמנים, ואף מוצרים נוספים לגידול ולשימוש בקנאביס רפואי כדי להקל על חיי הצרכנים והמשתמשים ככל שניתן.
לתערוכה בשנת 2019 הגיעו אלפי אנשים מכל תעשיית הקנאביס שהגיעו להראות ולראות את כל מה שחדש ומעניין בעולם הקנאביס הרפואי, ובשנה הבאה צפויים להגיע אפילו יותר, עם גדילת והתפתחות התחום ותחילת הייצוא בישראל.
בתערוכה יש גם ראיונות ושיחות, ובשנה שעברה השתתפו אנשים רבים וחשובים, הן מתחום הקנאביס והן מחוצה לו: רה"מ לשעבר אהוד ברק, פרופ' משולם, שר החקלאות לשעבר אורי אריאל, ראש הוועדה לייצוא קנאביס רפואי, איתי מלכיאור, ועוד ראשי חברות קנאביס רפואי מישראל ומהעולם כולו, עורכי דין, רופאים, משקיעים – וכל מי שתחום הקנאביס הרפואי משפיע על חייו ועבודתו.

איך נוכל להגיע לכנס CANNX?

זהו כנס מקצועי, אז אם אתם עובדים או מתעניינים בתחום הקנאביס – תוכלו להגיע לכנס. באתר התערוכה תוכלו למצוא את הקישורים לקניית הכרטיסים, כאשר הכרטיסים הופכים ליקרים יותר ככל שהאירוע מתקרב. אז אל תהססו הרבה, קנו כרטיסים ובואו לראות את עתיד הקנאביס!

חזרה למעלה דילוג לתוכן