עמוד ראשי » עלינו

למה פארמוקן

עם 15 שנות ניסיון, אלפי מטופלים מרוצים וסדרת זנים מוכרים ואהובים, פארמוקן היא חברת קנאביס רפואי איכותי מחלוצות חוות הקנאביס הרפואי בישראל אשר הוקמה ב-2008.

חוות פארמוקן נמצאת בעמק יזרעאל בלב ליבה של ההתיישבות העובדת. מיקומה בגובה של 350 מטר מעל פני הים, מקנה לחווה תנאים אידיאלים לגידול קנאביס בתנאי לחות וטמפרטורה מיטביים.

חווה משתרעת על שטח של 20 דונם המורכב מחממות גדילה ופריחה מבוקרות אקלים, חממה המיועדת למחקר ופיתוח זני קנאביס וחממת ׳אימהות׳ לייצור ייחורים. מערכות ההשקיה ובקרת האקלים המתקדמות בחווה מאפשרות הספקת ערכי נוטריינטים לפי דרישת מפעיל והגדרת כמות מים נכונה לצמחים תוך ויסות מוחלט של תנאי הלחות והטמפרטורה בחממות.

פארמוקן מייצרת אלפי קילוגרמים של קנאביס רפואי בשנה ומספקת שירות לאלפי מטופלים בכל חודש. מתקן הגידול מאובטח 24/7 ע״י מערך אבטחה חמוש העומד בתקן GSP-IMC ונועד להבטיח את תנאי הייצור בענף גידול הקנאביס הרפואי.

את הזנים מגדלים בחוות פארמוקן תוך שימוש בהדברה ביולוגית משולבת של ״ביו בי״ משדה אליהו המאפשרת המנעות מוחלטת לחלוטין מריסוסים בתקופת הפריחה של הקנאביס וממזערת ככל האפשר את השימוש בחומרי הדברה.

חזרה למעלה דילוג לתוכן